Kalite Anlayışı
Dr Prüferin yol göstericisi en başından beri her zaman “kalite” olmuştur.
Kalite anlayışımız, besin takviyeleri ve kozmetik endüstrisinde benzersiz olan, kapsamlı üretim tesislerimizde güvence altındadır.

Kalitede güvenceli, programı kapsamlı ve sanayide lider olma yolunda emin adımlarla yoluna devam etmekte olan Dr Prüfer, her zaman en kaliteli, en etkili ve tartışmasız saf ve güvenli ürünler üretme kararlılığına koşulsuz devam etmektedir.

Yalnızca en iyi hammadde tedarikçilerinden sağlanan, en yüksek kalitedeki hammaddeler, Dr. Prüfer’e ulaştığı anda yeniden kalite kontrol testine tabi tutulur. Tedarik edilen hammaddeler kalite kontrol testlerinin yüksek başarıyla sonuçlanması halinde ancak üretim sürecine dahil edilebilirler.

Dr Prüfer, kalitenin iş ortaklarımızın ve tüketicilerimizin memnuniyetini karşılayabilmek adına gidilmesi gereken tek yol olduğunu bilir. Firmamız, hammadde seçiminden, kusursuz üretime ve ürünlerin raflardaki yerlerini almasına kadar her aşamada altın kurallara sahiptir.

Dr Prüfer kaliteyi ciddiye alır ve insan sağlığını iyileştirmek için çalışmalarını titizlik ve özenle devam ettirmektedir.

NHL Jerseys Cheap